X Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2018
„Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”
 

X Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2018 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju” odbyła się w dniach 17-18 marca 2018 r. na Wydziale Humanistycznym i Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

W wydarzeniu wzięło udział 688 uczestników reprezentujących 82 jednostek naukowych z całej Polski. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele nauk medycznych, przyrodniczych, ścisłych, humanistycznych, technicznych oraz sztuki.

🎬 zobacz relacje wideo, kliknij play

Konferencję uświetniły wykłady Gości Honorowych:

Pani prof. dr hab. Elżbieta Skrzypek – Kierownik, Katedra Zarządzania Jakością i Wiedzą, Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej,
która zaprezentowała wykład pt.: „Zwinność jako czynnik sukcesu organizacji w społeczeństwie wiedzy

Pan prof. dr hab. Mariusz Gagoś – Kierownik, Zakład Biologii Komórki, Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej,
który zaprezentował wykład pt.: „Amfoterycyna B – nowe możliwości

Pan Tomasz Rozwalka – Koordynator Projektów B+R Harpo Sp. z o.o.,
który zaprezentował wykład pt.: „Inteligentna odzież dla osób głuchoniewidomych – aplikacja wyników prac B+R

Wykład Patrona:
Pan Krzysztof Ostafiński – Dyrektor Programu, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem,
który zaprezentował wykład pt.: „Program Nowoczesne Zarządzanie biznesem, czyli edukacja ekonomiczna dla każdego studenta. . Score Hunter jako przykład nowoczesne platformy edukacyjnej

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konferencji TYGIEL w Lublinie, 23-24 marca 2019 r. Więcej informacji już wkrótce!
 
ArrowArrow
Slider

Autor zdjęć: Monika Stępniak – fotoMI


Lista nagrodzonych wystąpień ustnych i posterów naukowych w poszczególnych obszarach:

Obszar nauk medycznych i nauk o zdrowiu:

  • Najlepsze wystąpienia: Marzena Kukla , Aleksandra Majchrzak , Anna Stelmach , Monika Hałgas , Justyna Kwolczak, Katarzyna Baltaziak , Katarzyna Skrypnik , Justyna Fic, Karolina Rychtyk, Aleksandra Kędziora
  • Najlepsze postery: Jakub Książkiewicz, Katarzyna Słapek, Marta Kędzierska, Dominika Komorowska

Obszar sztuki:

  • Najlepsze wystąpienie: Mateusz Tofilski

Obszar nauk społecznych:

  • Najlepsze wystąpienia: Aleksandra Korpysz, Patrycja Maślankiewicz, Natalia Kopiś, Katarzyna Borzym, Katarzyna Struzińska, Marek Suska, Elżbieta Styk
  • Najlepszy poster: Agnieszka Bielińska

Obszar nauk humanistycznych:

  • Najlepsze wystąpienia: Maksym Denysenko, Wioleta Gaweł, Monika Torczyńska, Justyna Mandziuk, Jędrzej Janicki
  • Najlepszy poster: Paulina Kumięga

Obszar nauk technicznych:

  • Najlepsze wystąpienia: Łukasz Mucha, Sławomir Zalewski, Magdalena Fryc, Karina Kocot, Wojciech Boruch, Mikołaj Rogóż, Żaneta Garczyk, Piotr Palimąka
  • Najlepsze postery: Julia Giera, Wojciech Paterek

Obszar nauk przyrodniczych:

  • Najlepsze wystąpienia: Justyna Dąbrowska, Oliwia Siomak, Katarzyna Kruk
  • Najlepsze postery: Jakub Kuczyński, Nina Rędzia

Obszar nauk ścisłych:

  • Najlepsze wystąpienie: Jakub Rech
  • Najlepszy poster: Bogumiła Szostak

Obszar nauk Nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych:

  • Najlepszy poster: Anna Wilczyńska

 


Arrow
Arrow
Slider


Patronat Honorowy

 
 


Patronat Medialny

 
 


Organizatorzy

Facebook